Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

افشین قطبی از زمین چمن ورزشگاه اختصاصی فولاد بازدید کرد ؛ پارس فوتبال

۱۰ دی ۱۳۹۷
بدون نظر


افشین قطبی

حبیب الله رضایی، مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان و افشین قطبی، سرمربی سرخپوشان خوزستانی از ورزشگاه اختصاصی این باشگاه بازدید کردند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، در جریان این بازدید که پس از تمرین عصر روز گذشته (۹ دی ماه) صورت گرفت، مقرر شد که در جریان تمرینات رختکن دوم این ورزشگاه توسط شاگردان افشین قطبی مورد استفاده قرار بگیرد.

همچنین در ادامه حبیب‌الله رضایی و افشین قطبی وضعیت چمن ورزشگاه را از نزدیک مشاهده کرده و از فناوری سولاریوم که برای نخستین بار به صورت آزمایشی در کشور جهت نگهداری و تقویت چمن این مجموعه مورد استفاده قرار گرفته است، بازدید کردند.

 افشین قطبی


خرید های جدید را به اردو برسانید

۱۰ دی ۱۳۹۷
بدون نظر


وینفرد شفر

وینفرد شفر از مسئولین استقلال درخواست کرده بازیکنان جدید این تیم را به اردو خارجی برسانند

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

یکی از مشکلات استقلال در این فصل غیبت تعداد زیادی از بازیکنانش در اردو پیش از فصل این تیم بود تا جایی که استقلال تمریناتش را با یازده، دوازده بازیکن بیشتر دنبال نکند. اتفاقی که سبب ضعف استقلال در این فصل هم شد و بی تاثیر در از دست دادن امتیازات این تیم نبود.از این رو وینفرد شفر در صحبتی که با مسئولان باشگاه استقلال داشته از آن ها خواسته پیش از سفر این تیم به خارج از کشور و برپایی اردو بازیکنان جدید را جذب کنند تا آن ها در اردو همراه استقلال باشند.

در حال حاضر تلاش مسئولین استقلال این است که ظرف یکی دو هفته آینده تمام نفرات مد نظر وینفرد شفر که احتمالا سه بازیکن هستند را جذب کنند.


انتقاد سپیده بابایی از اجرای قانون ممنوعیت حضور کشتی‌گیران بالای ۲۵ سال در مسابقات

۱۰ دی ۱۳۹۷
بدون نظر


سپیده بابایی

عضو وزن ۵۵ کیلوگرم تیم کشتی کلاسیک قهرمانان نور گفت: این همه سال صبر کرده بودم که کشتی بگیرم، من روی تشک کشتی بزرگ شده‌ام و هر روز همراه با پدر و برادرم فقط تمرین می‌کنیم، با قانون ۲۵ ساله‌ها تمام آرزوهایم یک‌باره از بین رفت.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

سپیده بابایی  با انتقاد از اجرای قانون ممنوعیت حضور کشتی‌گیران بالای ۲۵ سال در مسابقات انتخابی و قهرمان کشوری اظهار داشت:

این خیلی برای من دردناک است که توانایی شکست دادن همه کشتی‌گیران وزن ۵۵ کیلوگرم را دارم. دختری که در این وزن با تیم ملی به تورنمنت لبنان رفت را با اختلاف شکست می‌دهم و ستاره فصل دوم مسابقات لیگ بودم و هنوز حتی یک امتیاز هم به حریفان نداده و همه را با اختلاف بالا قبل از سه دقیقه شکست داده‌ام اما هیچ راهی به تیم ملی ندارم و با این قانون صرفا می‌توانم در لیگ کشتی بگیرم.

سپیده بابایی ادامه داد:

اولین بار که به اینجا (خانه کشتی) آمدم حس فوق‌العاده‌ای داشتم و فقط به آینده‌ای فکر می‌کردم که سال‌ها انتظارش را کشیده بودم. وقتی برای شرکت در مسابقات استانی در حال وزن کم کردن بودم، ۵ روز مانده به مسابقات، مربی‌ام اصلا جرات نمی‌کرد به من بگوید که با توجه به این قانون ۲۵ ساله‌ها، من اصلا اجازه شرکت در هیچ مسابقه‌ای را ندارم. این همه سال صبر کرده بودم که کشتی بگیرم، من روی تشک کشتی بزرگ شده‌ام و هر روز همراه با پدر و برادرم فقط تمرین می‌کنیم، آن روز تمام آرزوهایم یک‌باره از بین رفت. من حریف تمرینی برادرم بودم و دو ماه تمرین را رها کردم، اما به اصرار مربی‌ام دوباره تمرین کردم، چون آنها می‌گفتند بالاخره این قانون عوض می‌شود.

سپیده بابایی در مورد همراهی تیم مشاور املاک قهرمانان نور در لیگ کشتی کلاسیک خاطرنشان کرد:

تمریناتم را دنبال کردم تا اینکه هدی نقیبی سرمربی تیم نور به من گفت که آنها می‌توانند یک سهمیه بالای ۲۵ سال در لیگ داشته باشند که از او ممنونم این سهمیه را به من داد. یعنی استان مازندران که کلا یک تیم در لیگ دارد، یک نفر از سطح استان می‌تواند نماینده بالای ۲۵ سال باشد و من هم با آنها قرارداد بستم، روزی سه وعده تمرین کردم، می‌خواهم کشتی بگیرم. سال‌ها با امید کشتی گرفتن تمرین کرده‌ام.

این کشتی‌گیر ۲۹ ساله قائمشهری تاکید کرد:

انگشتم و دنده‌ام به شدت آسیب دیده، گوشم شکسته و شب‌ها از درد نمی‌توانم بخوابم اما فقط با امید کشتی گرفتن درد را تحمل می‌کنم و همیشه به این فکر می‌کنم که اینهمه تلاش کرده‌ام که حالا بتوانم به آرزویم برسم. مگر می‌شود یک کشتی‌گیر را در ۲۵ سالگی که اوج ورزش قهرمانی‌اش خواهد بود کنار بگذاری؟ مگر چنین کاری را در مورد کشتی آقایان انجام می‌دهند و کسی را به جرم بالا بودن سنش کنار می‌گذارند؟ من هم می‌خواهم کشتی بگیرم و امیدوار هستم که فدراسیون کشتی در خصوص این قانون تجدید نظر کند، اگر هم نگذارند می‌روم سمت مربیگری، درحالیکه عاشق کشتی گرفتن هستم.

در شرایطی که با وضعیت ایجاد شده در رأس فدراسیون و استعفای رئیسی که خودش مبدع کشتی کلاسیک بود و راه کشتی گرفتن را برای بانوان هموار کرد، این روزها ادامه کار این رشته در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، به نظر می‌رسد با برداشتن قانون منع حضور ورزشکاران بالای ۲۵ سال در مسابقات کشوری و انتخابی، لااقل دختران با انگیزه بیشتری در این رشته حضور خواهند داشت.

طبیعتا در بخش مردان نیز تاکنون قانونی وضع نشده که کشتی‌گیران برای حضور در مسابقات بزرگسالان محدودیت سنی داشته باشند و یک جوان اگر استعداد و شایستگی عضویت در تیم ملی را دارد، این موضوع را در میدان انتخابی مقابل حریف بزرگتر و باتجربه‌تر به اثبات خواهد رساند.


ما تلاش خواهیم کرد بهترین نتیجه ممکن را کسب کنیم ؛ خبرگزاری فوتبال ایران

۱۰ دی ۱۳۹۷
بدون نظر


علی پاکدامن

عضو تیم ملی سابر کشورمان گفت: شناخت کافی از تمام رقبا داریم، بنابراین تلاش خواهیم کرد بهترین نتیجه ممکن را کسب کنیم.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

تیم ملی شمشیربازی کشورمان در اسلحه سابر جهت حضور در مسابقات جهانی لهستان از صبح روز یکشنبه اردوی خود را آغاز و تا یازدهم دی‌ماه در محل آکادمی ملی المپیک ادامه خواهند داد.در همین راستا علی پاکدامن ، عضو تیم ملی سابر کشورمان،  عنوان کرد:

این سومین مرحله اردوهای تیم ملی است. شرایط اردوها مانند همیشه خوب و ایده آل است. از نظر فنی نیز احساس می‌کنم آمادگی لازم را کسب کردیم، قطعا در این زمان باقی مانده تلاش خواهیم کرد به آمادگی کامل برسیم.

علی پاکدامن دارنده مدال برنز بازی‌های آسیایی درمورد شناخت از حریفان و شانس کسب مدال اظهار کرد:

شناخت کافی از تمام رقبا داریم. البته اکثر رقبا ثابت هستند، بنابراین آنالیز خوبی از آن‌ها داریم. سطح مسابقات جهانی بسیار بالاست. در مسابقات بهترین‌های جهان حضور دارند. کسب مدال در چنین میدانی کار دشواری است ولی ما تلاش خواهیم کرد بهترین نتیجه ممکن را کسب کنیم.


اظهارات ورژ آبکاریان ، درمورد اعتراض‌های سرمربی تیم بسکتبال نفت آبادان به داوری

۱۰ دی ۱۳۹۷
بدون نظر


رامین طباطبایی - ندا فراستی - بسکتبال - تیم ملی بسکتبال - ورژ آبکاریان

رئیس کمیته مسابقات و داوران فدراسیون بسکتبال گفت: متاسفانه تیم‌ها هرجا که کم می‌آوردند و کاری از دست‌شان ساخته نیست، داوران را مقصر باخت خود می‌کنند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

ورژ آبکاریان ، درمورد اعتراض‌های سرمربی تیم بسکتبال نفت آبادان به داوری بازی با شیمیدر اظهار داشت:

ما دیروز در کمیته داوران و مسابقات فیلم بازی را به طور کامل دیدیم مواردی را مطرح کردند که اصلا درست نبود. تیم نفت در دو دقیقه آخر ۶ پرتاب پنالتی را از دست داد اما کسی به این موارد توجه نمی‌کند و همه بحث داوری را به وسط می‌کشند.

ورژ آبکاریان ادامه داد:

نمی‌دانیم چرا بحث فنی خودشان را مطرح نمی‌کنند و فقط می‌خواهند داوران را سیبل کنند چرا نمی‌گویند ما خودمان ۶ پرتاب پنالتی را گل نکردیم. آیا همه باخت‌هایشان تقصیر داور است؟ متاسفانه کسانی که بازی‌ها را آنالیز می‌کنند این موارد را نمی‌بینند و نمی‌گویند.

رئیس کمیته داوران و مسابقات فدراسیون بسکتبال عنوان کرد:

هر جا که می‌بینند نمی‌توانند کاری کنند سراغ داوران می‌آیند. من مخالف مواخذه کردن داوران نیستم اما آن طرف را هم باید ببینیم تیمی که میلیاردی هزینه می‌کند به اشتباهات خودش رسیدگی نمی‌کند آ‌یا گل نشدن پنالتی‌شان هم تقصیر داور است.

ورژ آبکاریان ادامه داد:

مسئولین آبادان به ۵ صحنه معترض بودند و فیلمش را فرستادند که پس از بررسی مشخص شد فقط یکی از آنها اشتباه داور بوده است بقیه موارد شوت‌های درستی زده شد.

ورژ آبکاریان در پایان گفت:

داوران هم انسان هستند و طبیعتا اشتباه می‌کنند آنها که معصوم نیستند اما باید در میدان همه اشتباهات را ببینیم نه فقط جایی که به ضررمان بود داور را مقصر جلوه کنیم.


جلال چراغپور ؛ اظهارات جلال چراغپور  ، در مورد وضعیت تیم ملی

۹ دی ۱۳۹۷
بدون نظر


جلال چراغپور

جلال چراغپور، پیشکسوت و کارشناس فوتبال ایران اعتقاد دارد، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان برای به موفقیت رساندن این تیم در جام ملت‌های ۲۰۱۹ آسیا کار دشواری پیش رو خواهد داشت.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

جلال چراغپور  ، در مورد وضعیت تیم ملی و اینکه بازی دوستانه با فلسطین پشت درهای بسته انجام شد، گفت:

اینکه کارلوس کی‌روش تصمیم گرفت بازی دوستانه با فلسطین آن هم قبل از رقابت‌های جام ملت‌ها پشت درهای بسته باشد یک امر طبیعی به حساب می‌آید. وی مشابه این کار را قبل از رقابت‌های جام جهانی هم انجام داد. اینکه شما می‌بینید در ترکیب اصلی تیم ملی مقابل فلسطین تغییرات زیادی وجود داشت، به خاطر این است که ارنج اصلی بیرون نیاید. به‌هرحال کی‌روش برای موفقیت در جام ملت‌ها کار مشکلی پیش رو دارد.

جلال چراغپور ادامه داد:

تیم‌های مطرح آسیا از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برگشته‌اند، کره جنوبی در جام جهانی آلمان را حذف کرد، ژاپن با تفاضل گل یک مرحله بالا آمد، ایران مراکش را شکست داد و عربستان هم به غیر از دیدار مقابل روسیه آبرومندانه ظاهر شد. در کنار اینها استرالیا هم تیم خوبی است. همه این تیم‌ها می‌خواهند هرچه که در جام جهانی برای‌شان اتفاق افتاده را در جام ملت‌ها با شرایط بهتری جلو ببرند. در کنار این تیم‌ها باید اعتراف کرد تیم‌های جامانده مانند عراق هم وجود دارند که همیشه حرف‌هایی برای گفتن دارند. عراق در دوره قبل ما را حذف کرد و طبیعتاً کی‌روش باید مراقب این تیم باشد.

کارشناس فوتبال ایران در واکنش به اینکه برخی معتقدند بازی‌های دوستانه تیم ملی شرایط مناسبی نداشته است، تصریح کرد:

ما هم نباید به حریفان اطلاعات بدهیم. سرمربی برای هر بازی دوستانه اهداف مختلفی دارد، به طور نمونه شاید در یک بازی بخواهد کیفیت فنی دو بازیکن در یک پست را ببیند یا دو نفر را در پست دیگر مقایسه کند. مثلاً در فلان پست سردار بهتر است یا طارمی. برای همین چون هدف مربی مشخص نیست، نمی‌توان گفت به طور دقیق بازی‌های دوستانه ملاک قرار دارد.

جلال چراغپور همچنین تصریح کرد:

جام ملت‌ها برای خود کی‌روش هم خیلی اهمیت دارد و ممکن است پایان دوران مربیگری در تیم ملی باشد. او هشت سال است که در تیم ملی کار می‌کند و اگر نتواند موفقیتی کسب کند با ناکامی می‌رود، اگر هم موفق باشد ممکن است بماند. کی‌روش اگر در جام ملت‌ها موفق نباشد دیگر در هیچ جای دنیا نمی‌تواند بگوید من چه دستاوردی در ایران داشتم.

جلال چراغپور در خاتمه اظهار داشت:

این درست است که کی‌روش تقریباً ما را راضی نگه داشته است، ولی این بار اگر به کره جنوبی یا ژاپن ببازیم نمی‌توانیم بگویم خوب باختیم، چراکه کره جنوبی دیگر آرژانتین نیست و این باخت‌ها با هم فرق دارند. برای همین است که این بار کی‌روش بیشتر از ایران برای آبروی خودش کار خواهد کرد.


دانلود آهنگ مجید خراطها چشمام

۹ دی ۱۳۹۷
دسته‌بندی نشده
بدون نظر

این مطلب از وب سایت دان موزیک • دانلود آهنگ. انتشار گردید.

دانلود آهنگ مجید خراطها چشمام

در این پست می توانید آهنگ مجید خراطها چشمام را با دو کیفیت اصلی ۱۲۸ و ۳۲۰ به همراه متن اهنگ دانلود کنید

دانلود آهنگ مجید خراطها چشمام

download song | Singer: Majid Kharatha | Song name: Cheshmam  | With the text song Share To Majid Kharatha-Cheshmam Mo on your social network

خواننده نام آهنگ تنظیم دسته بندی
مجید خراطها چشمام حمید احدی ترانه غمگین

 

تکس موزیک مجید خراطها چشمام

 

🎵 یه وقتایی هرچی صداتو میبری 🎵

🎵 بالاتر کمتر صداتو میشنون 🎵

🎵 اما یه وقتا چشماته که داد میزنه … 🎵

🎵 الان چشمام باهات حرف داره 🎵

🎵 یه دقیقه تو چشام نگاه کن هیچی نگو 🎵

🎵 چشمامو میبینی میبینی داغونم 🎵

🎵 داغونه این خونه خونه دلتنگه 🎵

🎵 خونمون دلتنگه دلتنگ چشماتو چشماتو 🎵

🎵 میبینم میبینم سردی تو چه خونسردی 🎵

🎵 انگار اصلا نمیدونی با خودم گیرم 🎵

🎵 از چی دلگیرم تو خودم میرم 🎵

🎵 ولی چشمات که میدونه تو 🎵

🎵 یه بی اعصاب من یه دیوونه من بی تقصیرم 🎵

🎵 انگار اصلا نمیدونی با خودم گیرم 🎵

🎵 از چی دلگیرم هی تو خودم میرم 🎵

🎵 ولی چشمات که میدونه تو یه 🎵

🎵 بی اعصاب من یه دیوونه من بی تقصیرم 🎵

🎵 چشمامو میبینی میبینی داغونم 🎵

🎵 داغونه این خونه خونه دلتنگه 🎵

🎵 خونمون دلتنگه دلتنگ چشماتو چشماتو میبینم 🎵

🎵 میبینم سردی تو چه خونسردی 🎵

 

 

دانلود آهنگ مجید خراطها چشمام


کار تیم ملی ایران برای قهرمانی در آسیا ساده نیست ؛ پارس فوتبال

۹ دی ۱۳۹۷
بدون نظر


اکبر کارگر جم - اکبر کارگرجم

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: کار تیم ملی ایران برای قهرمانی در آسیا ساده نیست اما باتوجه به توانمندی بازیکنان و کادر فنی، به تحقق این آرزو امیدوار هستیم.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

اکبر کارگرجم اظهار داشت:

فاصله تیم‌ها در آسیا به هم نزدیک شده و به طور کلی فاصله فوتبال آسیا به فوتبال جهان هم کم شده است. در حال حاضر چند تیم آسیایی می‌توانند در دنیا هم عرض اندام کنند و ما این موضوع را در جام جهانی هم دیدیم.

اکبر کارگرجم افزود:

به همین دلیل کیفیت مسابقات جام ملتها بسیار بالا رفته و رقابت برای قهرمانی فشرده شده است. الان هیچ تیمی به راحتی نمی‌تواند در این مسابقات قهرمان شود چون فاصله تیم های مدعی با یکدیگر زیاد نیست.

ملی پوش سابق کشورمان ادامه داد:

تیم ملی ایران که یکی از قطب‌های فوتبال آسیا است، از همان تیم‌هایی است که شانس زیادی برای قهرمانی در این مسابقات دارد. اما تحقق این رویا چندان هم ساده نیست.

اکبر کارگرجم اظهار داشت:

ایران، ژاپن، کره، عربستان و استرالیا تیم‌هایی هستند که بیشتر از دیگران برای فتح این تورنمنت امید دارند. اما در عین حال از برخی تیم‌های دیگر هم نباید به راحتی عبور کرد. به اعتقاد من تیم‌هایی مثل عراق، قطر و به خصوص امارات که میزبان بازی ها است هم خیلی کم شانس و کم امید نیستند.

اکبر کارگرجم پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت:

با همه این اوصاف باید بگویم چشم امید یک ملت به قهرمانی این تیم دوخته شده است و ما امیدواریم که این رویا با تلاش ملی پوشان مان محقق شود. به خصوص که یک مربی کاربلد مثل کارلوس کی روش هدایت این تیم را بر عهده دارد.


بازی به خاطر شعارها باید متوقف می‌شد ؛ یوفا و فیفا واکنش نشان دادند

۹ دی ۱۳۹۷
بدون نظر


فیفا

فیفا و یوفا از شعارهای نژادپرستانه دیدار اینتر – ناپولی ابراز نگرانی کردند و مدعی شدند که بازی به خاطر شعارها باید متوقف می‌شد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

در جریان دیدار دو تیم که با برتری ۱-۰ اینتر به پایان رسید، شعارهای نژادپرستانه علیه کولیبالی توسط برخی از هواداران اینتر سر داده می‌شد. بلندگوی ورزشگاه بارها اعلام کرد که اگر شعارها ادامه پیدا کند، بازی متوقف خواهد شد ولی شعارها ادامه پیدا کرد و داور نیز دستور توقف بازی را نداد. پس از واکنش های فراوانی که مطرح شد و حتی صحبت از تعلیق لیگ ایتالیا به میان آمد، حال یوفا و فیفا نیز نسبت به این موضوع واکنش دادند.

فیفا و یوفا از شعارهای نژادپرستانه دیدار اینتر – ناپولی ابراز نگرانی کردند فیفا و یوفا  مدعی شدند که بازی به خاطر شعارها باید متوقف می‌شد.

در بیانیه مشترکی که از سوی یوفا و فیفا منتشر شده آمده:

” ما نگرانی خود را به خاطر شعارهای نژادپرستانه علیه کالیدو کولیبالی، بازیکن ناپولی در جریان دیدار چهارشنبه شب اعلام می‌کنیم. هر دو ارگان از اقدامات فدراسیون ایتالیا برای محروم کردن باشگاه اینتر از حضور هواداران در دو بازی بعدی حمایت خود را اعلام می‌داریم. ما واقعا این رفتار نژادپرستانه غیرقابل قبول را محکوم می‌کنیم زیرا این اقدامات، بی احترامی به پروتوکول نژادپرستی است. با وجود اعلام استادیوم، باز هم شعارها متوقف نشد. به علاوه، کادر فنی باشگاه ناپولی چندین بار به داور این موضوع را اعلام کردند. این اقدامات هیچ جایی در فوتبال ندارند.”


اگر حرف بزنم شهر به هم می‌ریزد، سکوت کردن الان بهترین کار است.

۹ دی ۱۳۹۷
بدون نظر


هاشمی‌نسب

در مورد ماجرای چاقوکشی معروف از مهدوی‌کیا بپرسید. قلیچ گفته مرا زده، من هم می‌گویم زده، شما هم بگویید زده! دیگر درباره‌ ابراهیمی حرف نمی‌زنم. رهبری‌فرد و محرمی دروغ نمی‌گویند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

صحبت‌های اخیر بهروز رهبری‌فرد داغ دل خیلی‌ها را که عاشق پرسپولیس هستند تازه کرده و البته این مصاحبه‌ها بی‌تبعات نبوده است. حرف‌هایش را در مورد شرکت پیشکسوتان و اتفاقات اطرافش را خواندیم. اما آنچه بیشتر از همه به چشم آمد صحبت‌هایش در مورد مهدی هاشمی‌نسب بود. بازیکنی که بعد از زدن چهار گل به استقلال با پیراهن پرسپولیس، به یک‌باره سر از استقلال درآورد. این واقعه آنقدر برای هواداران پرسپولیس ناراحت‌کننده بود که هنوز هم با تلخی از آن یاد می‌کنند و مهدی را از بابت این ناراحتی بی‌نصیب نمی‌گذارند. آن زمان خیلی‌ها پشت کردن مهدی هاشمی‌نسب را به پرسپولیس تاب نیاوردند و حتی حاضر شدند با او در خیابان درگیر شوند. اما واقعیت آن جدایی، مطالبی بود که هیچ‌وقت به شکل علنی به زبان نیامد. نه خود هاشمی‌نسب حاضر شد در موردش حرف بزند، نه کسانی که در جریان اتفاقات بودند. هر چیزی هم که گفته شد در آن حد و اندازه‌ای نبود که آبی‌پوش شدن هاشمی‌نسب را برای هواداران چند‌آتشه پرسپولیس توجیه کند!

 

بهروز رهبری‌فرد حالا از آن ماجراها پرده بر می‌دارد و می‌گوید نقشه‌ای از پیش تعیین شده بود تا هاشمی‌نسب را از حریم سلطان دور کند. می‌گوید قرار بوده این اتفاقات برای خودش و چند سرخ‌پوش مطرح دیگر بیفتد اما قرعه به نام هاشمی‌نسب افتاد. مجتبی محرمی هم موضوع توصیه خودش برای جدایی مهدی از پرسپولیس را تایید می‌کند. اما واقعیت چه بوده؟! یکی از رفتارهای نامتعارف مهدی هاشمی‌نسب در تمرینات و کلافه شدن پروین می‌گوید. دیگری از چاقو کشیدن وحید قلیچ، دستیار پروین روی این بازیکن حرف می‌زند و خود قلیچ ضمن تکذیب این موضوع می‌گوید با سر توی صورت هاشمی‌نسب زده است. ناصر ابراهیمی همه حرف‌های بهروز رهبری‌فرد را دروغ عنوان می‌کند و البته امیر عابدینی در مصاحبه‌ای رسما اعلام کرده علی پروین مصرانه خواستار رفتن هاشمی‌نسب از پرسپولیس شده است. باید پای حرف مهدی هاشمی‌نسب هم نشست. مردی که دائم سعی می‌کند حرف نزند و سکوت را به هر کار دیگر ترجیح می‌دهد.

 

 

با او تماس می‌گیریم. باز هم تلاش می‌کند که هیچ حرفی نزند. می‌گوییم چرا واقعیت ماجرا را نمی‌گویی؟  می‌گوید:

اگر حرف بزنم شهر به هم می‌ریزد. سکوت کردن الان بهترین کار است.

 

 

می‌گوییم حرف‌های رهبری‌فرد و محرمی چقدر درست است؟ می‌گوید:

آنها دروغ نمی‌گویند. تا حالا ندیدم مجتبی اتفاقی را با کلامش تغییر دهد.

 

 

می‌گوییم ناصر ابراهیمی همه حرف‌های بهروز را دروغ عنوان کرده. با کنایه می‌گوید:

همیشه به او به چشم بزرگ‌تر نگاه می‌کردم و جویای احوالش بودم اما دیگر در موردش حرفی نمی‌زنم.

 

 

می‌گوییم وحید قلیچ واقعا با سر به صورتت کوبیده؟ می‌گوید:

به همه گفته زده ما هم می‌گوییم زده! شما هم بگویید زده!

 

می‌گوییم جریان چاقوکشی چیست؟! می‌گوید:

هادی مهدوی‌کیا حی و حاضر و زنده است. خدا به او سلامتی بدهد. از او در این مورد بپرسید.

 

 

می‌گوییم چرا اینقدر سربسته حرف می‌زنی که می‌گوید:

سکوت الان بهترین کار است. بی‌مورد پایم را وسط کشیده‌اند ولی حرف‌هایم را برای زمان لازم نگه می‌دارم. این سکوت را شما هم از من بپذیرید.

 

 

واقعا اتفاقات آن روزها که منجر به جنجالی‌ترین انتقال تاریخ فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس شد، چه بود؟! شاید خود هاشمی‌نسب روزی در این مورد واضح و بی‌پرده‌تر حرف بزند.