Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

شهباززاده و درخشش مقابل استقلال ؛ شفر از دیپورت خرید منصوریان پشیمان شده است؟

۶ آبان ۱۳۹۷
بدون نظر


سجاد شهباززاده بعد از یکی دو فصل افت فاحش و بدشانسی حالا شهباززاده در همین بازی های اندک از لیگ هجدهم نشان داده دوباره در مسیر احیاشدن گام برمی دارد.

مهاجم سپاهان با درخشش در بازی مقابل استقلال شاید شفر را از تصمیمی که فصل گذشته گرفت پشیمان کرده باشد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

سجاد شهباززاده بعد از پشت سر گذاشتن دو فصل کابوس وار و با درس گرفتن از اشتباه های خود در تصمیم گیری برای فصل جدید به سپاهان رفت تا با امیر قلعه نویی کار کند که به سبک بازی او اعتقاد ویژه ای دارد.

شهباززاده هرچند در بازی شب گذشته نمایش موثری در ترکیب سپاهان نداشت اما نباید فراموش کرد او در این فصل ۴ گل برای تیمش زده است و در حالی که بهترین گلزن طلایی پوشان نیست، از تمام بازیکنان استقلال بیشتر گل زده است.

نکته جالب اینکه شفر در این فصل ترجیح داده است الحاجی گرو را به خدمت بگیرد، بازیکنی که در این فصل هرگز موفق نبوده است و نمایش خوبی در ترکیب استقلال نداشته است.

شفر در این روزها فشار زیادی را بابت خرید گرو احساس می کند و در صورتی که این بازیکن شرایط را تغییر ندهد ممکن است سرمربی استقلال بابت خرید این بازیکن با انتقاد بیشتری روبرو شود.

سجاد شهباززاده بعد از پشت سر گذاشتن دو فصل کابوس وار شهباززاده با درس گرفتن از اشتباه های خود در تصمیم گیری برای فصل جدید به سپاهان رفت


لینک کوتاه مطلب

http://varzeshkhabar.ir/?p=980

برچسب ها

مطالب مشابه