Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

سایپا تهران بیشتر از سپاهان ما را اذیت کرد ؛ پارس فوتبال

۶ آبان ۱۳۹۷
بدون نظر


بیژن طاهری

مربی تیم فوتبال استقلال می گوید که استقلال برابر سپاهان مستحق شکست نبوده است بیژن طاهری از هواداران استقلال قدر دانی کرد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

بیژن طاهری مربی تیم فوتبال استقلال در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه درباره دیدار با سپاهان گفت:

بازی را خیلی خوب شروع کردیم و ۱۵ دقیقه اول دیدید که توپ به حسینی نرسید و ما به او پاس رو به عقب می دادیم تا او در جریان بازی باشد. در نیمه اول متاسفانه از موقعیت ها استفاده نکردیم. بعد از مصدومیت کریمی، سپاهان سعی کرد بازی را کنترل کند اما ما باز هم در هر دو نیمه نمایش خوبی داشتیم و می توانستیم به گل برسیم که تیرک دروازه و برخی اتفاقات داوری مانع از این موضوع شد.

بیژن طاهری ادامه داد:

حق استقلال برابر سپاهان باخت نبود و هواداران دیدند که تیم ما پیشرفت کرده و فوتبال خوبی بازی می کنیم. اصلا نباید به باخت این بازی توجه کرد اما من می خواهم واقعیت را بگویم. ما ۳ بازی بیرون خانه را پشت سر هم بردیم و آماده بودیم و روحیه داشتیم و اکنون نیز شرایط بسیار خوبی داریم. برابر سپاهان متاسفانه در یک لحظه غفلت کردیم و یک گل خوردیم و در ادامه نیز سپاهان با وقت کشی و کنترل بازی مانع از جبران نتیجه شد.

بیژن طاهری در ادامه صحبت های خود اضافه کرد:

دیگر در تیم ما کسی از نبود بازیکنان صحبت نمی کند و اگر گله ای داشتیم، مربوط به اوایل فصل بود. ما درباره جدا شدن بازیکنان دیگر صحبت نمی کنیم زیرا جانشین خوبی برای آنها درست کردیم و بازیکنانی را آماده می کنیم که برای خود استقلال هستند و برای خودمان می مانند. روند خوبی داریم و روز به روز بهتر و آماده تر می شویم. ۲۰ بازی تا پایان فصل فرصت داریم و هواداران به این استقلال خوش بین باشند. تیم ها نوسان دارند و ما بازی های اصلی و سخت را انجام دادیم. البته در لیگ بازی آسان نداریم اما مطمئن باشید بهتر و بهتر می شویم و امیدوارم هواداران به حمایت خود ادامه دهند.

بیژن طاهری مربی استقلال در ادامه درباره دیدار با سایپا در جام حذفی اضافه کرد:

بازی قبلی با سایپا سخت بود و این تیم از سپاهان بیشتر ما را اذیت کرد. قدرت سایپا را در دیدار با پرسپولیس و در دیدار با ما دیدید. بازی بسیار سختی در جام حذفی داریم اما می خواهیم برنده باشیم. مدافع عنوان قهرمانی هستیم و صد در صد جام حذفی را می خواهیم. سال گذشته نیز با شفر به قهرمانی رسیدیم و امسال نیز امیدوارم این اتفاق رخ دهد.

بیژن طاهری در پایان صحبت های خود خطاب به هواداران گفت:

هواداران سرمایه واقعی باشگاه هستند و نسل به نسل از این تیم حمایت کردند و می خواهیم دل مردم شاد شود. برابر سپاهان در روز بارانی برای ما سنگ تمام گذشتند و استقبال و حمایت بسیار خوبی داشتند و ما قدردان همه آنها هستیم و هواداران مطمئن باشند برای شادی آنها می جنگیم.


لینک کوتاه مطلب

http://varzeshkhabar.ir/?p=977

برچسب ها

مطالب مشابه