Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

من شاهد رشد پوگبا در آکادمی منچستریونایتد بوده‌ام و می‌دانم او چه قابلیت‌هایی دارد

۲۹ دی ۱۳۹۷
بدون نظر


رونی : درگیری با مورینیو عامل افت پوگبا بود

وین رونی، اسطوره باشگاه منچستریونایتد، با تمجید از پل پوگبا، ستاره خط میانی این تیم گفت پوگبا باید به حال خود رها شود تا بتواند خلاقانه بازی کند، حتی اگر دست به اشتباه بزند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

وین رونی، مهاجم سابق و اسطوره بزرگ باشگاه منچستریونایتد با تمجید از پول پوگبا ، ستاره فرانسوی این روزهای یونایتد گفت رابطه بد پوگبا و مورینیو باعث شده پوگبا در روزهای سرمربی‌گری مورینیو نتواند آنطور که باید و شاید برای یونایتد موثر ظاهر شود.

وین‌رونی معتقد است پوگبا باید به حال خود رها شود تا بهترین بازی ممکن را انجام دهد و بهترین نفع را به تیم برساند. اتفاقی که به عقیده رونی در دوران مورینیو نیفتاده است. پوگبا و مورینیو در سال جاری بارها با هم دچار مشکل شدند و این مشکلات که ناشی از انتقادهای پوگبا، از سبک بازی منچستریونایتد بود در نهایت باعث شد پوگبا، کاپیتان دومی تیم را از دست بدهد.

وین رونی در گفتگو با ESPN در این باره گفت:

” من شاهد رشد پوگبا، در آکادمی منچستریونایتد بوده‌ام و می‌دانم او چه قابلیت‌هایی دارد. ولی واقعیت این است که وقتی یک بازیکن با مربی تیمش دچار اختلاف باشد، کار کردن و در اوج بودن برایش خیلی سخت می‌شود. وقتی مربی، هر تصمیم بازیکن را نقد می‌کند و از هر پاسی که او می‌دهد ایراد می‌گیرد، هیچ بازیکنی نمی‌تواند در این شرایط درخشان ظاهر شود”.

رونی در ادامه صحبت‌هایش گفت:

” پوگبا، بعضی وقتها ممکن است پاس اشتباه بدهد ولی مربی باید بگذارد او به کارش ادامه دهد چون او بعد از دو سه پاس بد، ناگهان یا گل می‌زند یا پاس گل می‌دهد. خلاصه اینکه دعوای پوگبا و مورینیو دعوای دو آدم بسیار مغرور بود و این جور دعواها هیچ وقت نتیجه خوبی ندارد”.


لینک کوتاه مطلب

http://varzeshkhabar.ir/?p=2367

برچسب ها

مطالب مشابه