Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

ادن هازارد با به ثمر رساندن ۵ گل، بهترین گلزن لیگ جزیره لقب گرفته است ؛ پارس فوتبال

۲۵ شهریور ۱۳۹۷
بدون نظر


ادن هازارد حالا با ثبت هتریک برابر کاردیف و با زدن ۵ گل، آقای گل این فصل لیگ برتر لقب گرفته است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

ادن هازارد که به دلیل دیر اضافه شدن به تمرینات و حضور در جام جهانی در ابتدای فصل در ترکیب ثابت چلسی جایی نداشت، حالا بعد از گذشت ۵ هفته و با به ثمر رساندن ۵ گل، بهترین گلزن لیگ جزیره لقب گرفته است.

بعد از سپری کردن یک جام جهانی فوق العاده و رسیدن به نیمه نهایی با لباس بلژیک، اخبار در خصوص انتقال او به رئال مادرید به اوج رسید و هنگامیکه خود هازارد نیز با بیان اینکه شاید زمان تغییر رسیده باشد به این شایعات دامن زد، بسیاری وی را ستاره بعدی کهکشانی ها می دانستند.

اما هازارد در نهایت در لندن ماندنی شد و حالا یکی از عوامل صدرنشینی تیم مائوریتسیو ساری و کسب ۱۵ امتیاز از ۵ بازی ابتدایی فصل لقب گرفته است.

حالا و از سال ۲۰۱۲ که هازارد به چلسی پیوست، او در به ثمر رسیدن ۱۱۴ گل تاثیرگذار بوده (۷۳ گل و ۴۱ پاس گل) و هیچ هافبکی قادر به برابری با این ستاره بلژیکی نبوده است. بعد از دیدیه دروگبا، فرانک لمپارد و جیمی فلوید هاسلبنک تبدیل به چهارمین بازیکنی در تاریخ چلسی در لیگ برتر شد که بیش از یک بار هت تریک کرده است.

این درخشش خیره کننده بی شک باعث افزایش پشیمانی فلورنتینو پرز خواهد شد. پدر ادن هازارد مدتی قبل اذعان داشت شاید با ماندن زین الدین زیدان، فرزند او نیز راهی برنابئو می شد اما حالا نه هازارد عضو رئال مادرید است و نه زیزو.


لینک کوتاه مطلب

http://varzeshkhabar.ir/?p=202

برچسب ها

مطالب مشابه