Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

دعوتنامه‌ کنعانی‌زادگان جعلی است ؛ پارس فوتبال

۱۵ آذر ۱۳۹۷
بدون نظر


محمدحسین كنعانی‌زادگان - کنعانی‌زادگانی - محمد حسین کنعانی زادگان - محمدحسین کنعانی زادگان - کنعانی‌زادگان - محمدرضا کنعانی‌زادگان - محمدحسین کنعانی‌زادگان

نامه باشگاه ایبار برای محمدحسین کنعانی‌زادگان به قدری مشکوک بود که ما را بر آن داشت برای گرفتن تأییدیه این دعوتنامه با این باشگاه مکاتبه کنیم.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

باشگاه ایبار در پاسخ به ایمیل خبرنگار  هرگونه علاقه به کنعانی‌زادگان را تکذیب کرد و نامه منتشر شده منتسب به این باشگاه را که در فضای مجازی دست به دست شده بود را جعلی خواند. متن پاسخی که ایناکی دوکو مسئول ارتباطات باشگاه ایبار برای یک خبرنگار فرستاد به شرح زیر است:

صبح بخیر
تمام مطالب، از جمله نامه‌ای که برای ما ارسال کردید، جعلی است. باشگاه ایبار هیچ علاقه‌ای به جذب بازیکن مذکور ندارد و هیچ دعوتنامه‌ای از جانب ما برای این فوتبالیست ارسال نشده است.
با بهترین آرزو‌ها
ایناکی دوکو (مسئول ارتباطات باشگاه ایبار)

این اولین بار نیست که دعوتنامه‌های جعلی به دست بازیکنان و مربیان ایرانی می‌رسد. پیش از این هم علیرضا منصوریان و پرویز مظلومی از پیشنهاد باشگاه برایتون برای برعهده گرفتن هدایت این باشگاه خبر داده بودند که بعد از چند روز مشخص شد این پیشنهاد‌ها جعلی بوده است. چنین دعوتنامه‌هایی معمولاً به صورت بسیار ناشیانه جعل می‌شوند و با اندکی دانش انگلیسی و جست‌وجو در اینترنت می‌توان متوجه جعلی بودن آن شد. حال باید به دنبال کسی گشت که این نامه را تهیه کرده و به دست کنعانی‌زادگان رسانده است. تنها نتیجه چنین رفتار‌هایی ایجاد جو نادرست و بازارگرمی‌های بی‌مورد است.

خبر ورزشی


لینک کوتاه مطلب

http://varzeshkhabar.ir/?p=1668

برچسب ها

مطالب مشابه