Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

کوتینیو ستاره هلندی را به پل پوگبا ترجیح میدهد

۲۲ شهریور ۱۳۹۷
بدون نظر


بازیکنان بارسلونا

فیلیپ کوتینیو ستاره‌ی برزیلی بارسلونا می‌گوید از باشگاه می‌خواهد یک ستاره‌ی ۸۰ میلیون یورویی را به نوکمپ منتقل کند اما در کمال تعجب، ستاره‌ی مد نظر کوتینیو، پل پوگبا نیست.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

بازیکنان بارسلونا می‌دانند در آینده‌ی نزدیک کدام بازیکنان ممکن است به جمع آنها ملحق شوند. در رسانه‌ها شایعات زیادی در این باره مطرح شده و هر روز اسم جدیدی به عنوان کاندید بارسایی شدن مطرح می‌شود. اما فیلیپ کوتینیو، مهاجم برزیلی بارسلونا در گفت و گو با کالچیو مرکاتو گفت که از برنامه‌های آتی باشگاه باخبر است و برای جذب بازیکنان جدید پیشنهاد مشخصی دارد.

به گزارش کالچیو مرکاتو یکی از اولویت‌های باشگاه بزرگ کاتالان، به خدمت گرفتن فرانکی دی‌یونگ، هافبک آژاکس آمستردام است. اما بارسا تنها خواهان دی‌یونگ نیست و باشگاه‌های تاتنهام، منچسترسیتی و رئال مادرید هم برای جذب او وارد میدان شده‌اند. ورود این باشگاه‌های بزرگ و متمول به میدان برای جذب ستاره‌ی جوان و بااستعداد آژاکس، قیمت او را افزایش داده است.

مارک اورمارس، ستاره‌ی سابق هلندی که این روزها مدیر ورزشی آژاکس است تایید کرده که تاتنهام برای جذب دی‌یونگ پیشنهادی ۵۰ میلیون یورویی ارائه داده که از طرف باشگاه هلندی رد شده است. بارسا که از بدترین سناریوی ممکن یعنی از دست دادن دی‌یونگ به رقیب ازلی‌اش رئال می‌ترسد خود را برای پیشنهاد ۸۰ میلیون یورویی با هدف جذب او آماده کرده است تا مطمئن شود که دی‌یونگ فصل آینده در نوکمپ توپ خواهد زد.

مدیران ورزشی باشگاه کاتالان معتقدند جذب دی‌یونگ برای بارسا اهمیت بسیار زیادی دارد چرا که سبک بازی او شباهت زیادی به سرجیو بوسکتس و دیگر بازیکنان بارسلونا دارد و در ضمن دی‌یونگ از توان درک و همگام شدن با سبک بازی بازیکنان بارسلونا برخوردار است.

کوتینیو هم با تایید نظر مدیران ورزشی باشگاه، می‌گوید به عقیده‌ی او بارسا باید هر طور شده، حتی به قیمت ۸۰ میلیون یورو ستاره‌ی هلندی را به نوکمپ بیاورد. وقتی کالچیو مرکاتو از کوتینیو می‌پرسد که آیا مایل نیست در فصل آینده با پل پوگبا همبازی شود، کوتینیو می‌گوید اگر قرار است باشگاه یک قرارداد ۸۰ میلیون یورویی امضا کند، ترجیح من دی‌یونگ است.


لینک کوتاه مطلب

http://varzeshkhabar.ir/?p=131

برچسب ها

مطالب مشابه