Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

منچسترسیتی موفق شد با ارائه نمایشی فوق العاده با ۶ گل از سد شاختار دونتسک عبور کند

۱۸ آبان ۱۳۹۷
بدون نظر


منچسترسیتی

منچستزسیتی که اخیرا در لیگ برتر نیز با نتایج پرگل رقبای خود را مغلوب می کند، در لیگ قهرمانان نیز همین روال را ادامه داد و شاختار نگون بخت را با ۶ گل بدرقه کرد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

منچسترسیتی موفق شد با ارائه نمایشی فوق العاده با ۶ گل از سد شاختار دونتسک عبور کند.

تیم گواردیولا کار را هجومی آغاز کرد و اولین فرصت بازی در دقیقه ۳ برای سیتی ایجاد شد اما ضربه والی ریاض محرز توسط پباتوف دروازه بان شاختار مهار شد.

منچسترسیتی

اما حملات سیتی ادامه یافت و آنها در دقیقه ۱۳ با ارسال زمینی ریاض محرز در دهانه دروازه و ضربه تمام کننده داوید سیلوا توانستند به گل اول دست یابند.

تسلط تیم گواردیولا بر جریان بازی استمرار یافت و سیتی در دقیقه ۲۳ و روی اشتباه عجیب کاسای داور بازی در پنالتی تشخیص دادن زمین خوردن استرلینگ صاحب یک ضربه پنالتی شد که گابریل ژسوس آن را تبدیل به گل کرده و اختلاف را ۲ برابر کرد.

منچسترسیتی

منچسترسیتی

در دقیقه ۳۰ شاختار می توانست یکی از گل های دریافتی را جبران کند اما ضربه ماتووینکو توسط ادرسون دروازه بان سیتی دفع شد.

در ادامه سیتی تیم برتر میدان بود و چند موقعیت نصفه و نیمه نیز روی دروازه شاختار نیز ایجاد کرد که ثمربخش نبود و نیمه نخست با برتری ۰-۲ سیتی به پایان رسید.

سیتی نیمه دوم را نیر هجومی آغاز کرد و در همان دقیقه ۴۹ و با نفوذ دیدنی استرلینگ و ضربه فوق العاده او از پشت محوطه جریمه به گل سوم هم دست یافت.

در ادامه و با توجه به پررنگ تر شدن برتری منچسترسیتی، جریان بازی آرام شده و میزبان که از برتری خود اطمینان داشت به اداره مسابقه پرداخت.

منچسترسیتی

اما در دقیقه ۷۰ داوید سیلوا در محوطه جریمه متوقف شده و سیتی صاحب پنالتی شد تا یک بار دیگر گابریل ژسوس برای تیمش گلزنی کند.

در ادامه دوباره جریان بازی آرام شد اما در دقیقه ۸۶ و روی حمله همه جانبه سیتی، گوندوغان با یک پاس عرضی محرز را صاحب موقعیت کرد و او نیز با یک ضربه چکشی فوق العاده برتری سیتی را با ۵ گل افزایش داد.

این پایان کار نبود و در اوقات اضافی و با پاس محرز، گابریل ژسوس در موقعیتی تک به تک و با یک ضربه چیپ دروازه شاختار را گشود و در نهایت بازی با نتیجه ۰-۶ به سود سیتی تمام شد.


لینک کوتاه مطلب

http://varzeshkhabar.ir/?p=1121

برچسب ها

مطالب مشابه