Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

تیام و جپاروف در زمان فتحی رفتنی شدند ؛ پارس فوتبال

۱۴ آبان ۱۳۹۷
بدون نظر


نظری جویباری

معاون ورزشی باشگاه استقلال می گوید این تیم تحت هر شرایطی و با هر مدیری باید با قدرت بسته شود.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

علی نظری جویباری گفت:

من می گویم استقلال را تحت هر شرایطی باید قوی ببندی که برای لیگ برتر، جام حذفی و آسیا قدرتمند عمل کند. هر کسی باشد باید تیم را به نحو احسن ببندد. استقلال آدم های بزرگ می خواهد و نمی گویم من بودم اوضاع تغییر می کرد.

علی نظری جویباری در مورد این که فتحی اعلام کرده است بازیکنان فصل گذشته در زمان او جدا نشده بودند هم می گوید:

فتحی بود که با تیام، جپاروف مذاکره کرد، نکند این را هم می خواهند تکذیب کنند . درست است آقای افتخاری دیر رفت ولی «کی بود کی بود من نبودم» که درست نیست و ایشان بودند که با تیام و جپاروف مذاکره کردند. استقلال اگر السد را می برد به مرحله بعد می رفت و می توانست به فینال هم صعود کند. امید ابراهیمی رفته بود ولی باید تیمش را عالی می بست ولی آقای فتحی نتوانست از این فرصت استفاده کند و باشگاه استقلال را در آسیا معتبر کند.

علی نظری جویباری معاون سابق باشگاه استقلال در مورد اینکه مدیران ادعا می کنند گرو و نویمایر با نظر شفر جذب شده اند و آنها نمی توانند در تصمیم های او دخالت کنند هم گفت:

کادرفنی خواست، چرا مدیران هیچ بررسی نکردند؟ برای چه آقای شفر نباید جواب بدهد؟ یک زمان ما قلعه نویی و مظلومی داشتیم که ۸۰۰ میلیون می گرفتند ولی قیمت کادرفنی امسال ۲۰ میلیارد است ولی مدیران استقلال فقط در مورد آن مقطعی فکر می کنند، نباید از بغل شفر مربی هایی مثل مجیدی، جباری و یا فکری تربیت شوند؟ ۲۰ میلیارد هزینه کادرفنی شده که سایپا ۱۰ نفره ما را شکست بدهد.

علی نظری جویباری افزود:

بیژن طاهری عزیز ما است ولی نمی تواند سرمربی شود. چرا جباری و مجیدی نباید یاد بگیرند؟ بهره برداری از شفر این است که استقلال از جام حذفی حذف شود؟ حتی اگر قهرمان هم بشود باید مربی های جوان را تربیت کند.

علی نظری جویباری در مورد درگیری فتحی با اسماعیلی و چشمی در تمرین روز گذشته هم گفت:

در شان مدیر نیست که با بازیکنان برخورد کند و به آنها توهین کند. این وظیفه سرپست است که گزارش کند و بازیکن به کمیته انضباطی دعوت شود. بازیکنان سرمایه باشگاه هستند، مگر می شود آنها را اخراج کنید؟ می توانید مالی جریمه کنید نه اینکه بهترین بازیکنان تان را کنار بگذارید.

نظری جویباری در پایان گفت:

هرچه قبلا می دیدید الان هم در استقلال می بینید. دقیقا سیستم های افتخاری در زمان فتحی هم دارد تکرار می شود و نمی دانم آیا این برنامه ریزی شده است یا نه. فتحی هیچ چیز از خودش ندارد ودر این شرایط باید تغییر و تحول انجام بدهد ولی من چیزی نمی بینم.


لینک کوتاه مطلب

http://varzeshkhabar.ir/?p=1086

برچسب ها

مطالب مشابه