Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

کلیپی از خلاصه بازی تیم های چلسی و دربی کانتی در بازی های جام اتحادیه انگلیس ۹ آبان ۹۷

۱۰ آبان ۱۳۹۷
بدون نظر


خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

کلیپی از خلاصه بازی تیم های چلسی و دربی کانتی در بازی های جام اتحادیه انگلیس ۹ آبان ۹۷ که این بازی با برتری ۳-۲ چلسی به پایان رسید.

شاگردان فرانک لمپارد که در مرحله قبل منچستریونایتد را حذف کرده بودند، در دیدار امشب هم چلسی را حسابی به دردسر انداخت اما در نهایت با بدشانسی و دریافت دو گل به خودی، شکست خوردند و از دور رقابت ها حذف شدند.

تنها پنج دقیقه از بازی گذشته بود که توموری، مدافع دربی کانتی، روی ارسال زاپاکاستا، در تلاش برای دفاع توپ، با ضربه ای عجیب، دروازه خودی را باز کرد و چلسی را ۱-۰ پیش انداخت.

اما این برتری تنها ۴ دقیقه پایدار بود که تیم میهمان در دقیقه ۹ کار را به تساوی کشید. روی پاس هادلستون بود که ماریوت در سمت راست خط دفاعی چلسی صاحب موقعیت شد و با یک ضربه محکم، ویلی کابایرو را مغلوب کرد.

ولی این نتیجه هم چندان دوام نداشت و چلسی در دقیقه ۲۱، با یک گل به خودی دیگر پیش افتاد. باز روی ارسال زاپاکاستا از سمت راست بود که این بار کاف به اشتباه دروازه خودی را باز کرد و حساب کار ۲-۱ شد.

با این وجود شاگردان لمپارد پا پس نکشیدند و در دقیقه ۲۷، توانستند گل مساوی را وارد دروازه چلسی کنند. این بار هم روی یک حرکت از سمت چپ بود که ارسال زمینی مونت در مقابل دروازه به واگورن رسید و او هم با یک ضربه بغل پای ساده، کار را تمام کرد.

بعد از این گل، این تیم میهمان بود که عملکرد بهتری داشت اما چلسی بود که در دقیقه ۴۱ به گل سوم رسید. پاس زاپاکاستا از سمت راست، با دخالت لوفتوس چیک به فابرگاس رسید و او هم با یک ضربه دقیق، کار را تمام کرد.

نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید و تلاش بازیکنان دربی برای زدن گل تساوی در نیمه دوم هم ثمری نداشت. آنها موقعیت های خوبی برای رسیدن به گل داشتند اما هیچ یک از آنها تبدیل به گل نشد و در نهایت چلسی با برتری ۳-۲ به مرحله بعد جام اتحادیه رسید.

پارس فوتبال شما را به تماشای این کلیپ دعوت می کند.


این ویدئو به طور مشترک از سوی خبرگزاری پارس فوتبال و اپلیکیشن فوتبالیش برای شما ارائه شده است؛ برای عضویت در این اپلیکیشن و استفاده از امکانات مختلف آن به لینک زیر مراجعه کنید.


خبر خوش برای کاربران پارس فوتبال: مشاهده هرگونه محتوایی اعم از خبر ، عکس و ویدئو برای کاربران پارس فوتبال نیم بها خواهد بود.

در اینجا در این باره بیشتر بخوانید


لینک کوتاه مطلب

http://varzeshkhabar.ir/?p=1038

برچسب ها

مطالب مشابه